В інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочалися курси підвищення кваліфікації співробітників батальйону поліції особливого призначення, слідчих, працівників слідства з розслідування правопорушень у кіберпросторі, кримінальної та патрульної поліції, а також спеціалізація працівників органів дізнання.

Протягом навчання 148 слухачів пройдуть відповідну програму навчання.

Із слухачами зустрівся проректор університету Михайло Бурдін, який націлив їх на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Він зазначив, що в університеті створені відповідні умови для навчання, належні побутові умови для самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку. Також проректор акцентував увагу на важливості неухильного виконання карантинних заходів безпеки: дотримання маскового режиму, правил особистої гігієни та дистанціювання в аудиторіях університету.