Соціологія, як інструмент ефективної діяльності та поведінки, формує дієві механізми аналізу та розуміння цілісного теоретичного уявлення про суспільство, соціальне життя, соціальні інституції, явища та процеси.

Доцентами кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 ХНУВС Наталією Бобро та Олександрою Головко підготовлено практикум для самостійної роботи здобувачів вищої освіти з дисципліни «Соціологія», що набуває особливого значення в умовах дистанційного навчання.

Здобувачі вищої освіти мають можливість підвищувати якість засвоєння дисципліни, виконувати самостійні завдання у формі реферату, доповіді, презентації та готуватися до підсумкового контролю.

Примірники навчального посібника «Соціологія: практикум для самостійної роботи здобувачів вищої освіти» передано до загальної бібліотеки ХНУВС.