Із профорієнтаційною бесідою старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко відвідала Вищевеселівську філію Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району Сумської області.

Наталія Кобилко розповіла учням про Харківський національний університет внутрішніх справ, спеціальності, за якими готують фахівців, підготовче відділення, сучасну матеріально-технічну базу: навчально-тренувальні полігони, унікальні навчальні аудиторії – залу судових засідань, зелену кімнату для надання психологічної допомоги постраждалим від насильства, юридичну клініку, а також про дозвілля студентів і курсантів. Наголосила, що до складу університету входять Сумська філія та Кременчуцький льотний коледж.