Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження переможців Науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань, який був організований кафедрою правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 ХНУВС.

Ректор університету Дмитро Швець привітав школярів із перемогою та побажав успіхів і нових досягнень. Переможці отримали грамоти, сертифікати та цінні подарунки: годинник за І місце отримав Артем Дьолог (Красноградський навчально-виховний комплекс № 3 Красноградського району, Харківської області); годинник за ІІ місце отримала Анна Болдовська (гімназія № 46 Харківської міської ради); за ІІІ місце пауербанки отримали Олександра Ніколаєнко (Будянський ліцей Харківської районної ради) та Ульяна Зінченко (КЗ «Мереф’янський медичний ліцей» Мереф’янської райради Харківської області).

Усі учасники конкурсу отримали сертифікати, які будуть надіслані поштою.