Профорієнтаційну зустріч із випускниками та директором Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Донецької області Світланою Мірошніченко провела студентка 3 курсу факультету № 6 ХНУВС Сусана Бегян.

Під час спілкування студентка надала інформацію про форми навчання та переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Вона розповіла про підготовку фахівців ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр» за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 053 «Психологія», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 125 «Кібербезпека», а також про особливості підготовки бакалаврів за скороченою програмою на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», а також можливість отримання подвійної освіти – програма «Два диплома» (Україна – Польща).