Студент другого курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Михайло Авраменко зустрівся з учнями Чмирівського ліцею Старобільського району Луганської області, в якому донедавна навчався сам.

Він зустрівся з майбутніми випускниками і соціальним педагогом навчального закладу Володимиром Лазаревим та розповів їм про форми навчання, переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Також Михайло Авраменко розповів про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, слухачів військової кафедри, умови проживання у гуртожитку, роботу наукових гуртків та спортивних секцій.

Куратором профорієнтаційної роботи є завідувач кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 ХНУВС Юрій Холод.