Відповідно до рішення Вченої ради факультету № 6 про активізацію участі студентів факультету у профорієнтаційній роботі, на кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін був проведений онлайн-інструктаж студентів щодо основних напрямів цієї роботи. За дорученням завідувача кафедри Володимира Греченка доцентом кафедри Віталієм Заборовським було проведено такий інструктаж серед студентів першого курсу факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Право». І ось перша звістка про виконання доручення. Студент 1 курсу Микита Ходєєв відвідав Харківську ЗОШ № 36, де зустрівся з її директором, кандидатом педагогічних наук, доцентом Ларисою Ричковою. Він розповів про своє навчання в університеті, про високий рівень викладання юридичних та гуманітарних дисциплін і запросив старшокласників вступати до вишу, а також передав агітаційні матеріали.