09 грудня 2020 року о 17.00 відбудеться онлайн-лекція за темою «Відповідальність за невиконання господарських зобов’язань: підводні камені та особливості» на базі платформи GoogleMeet.

Кафедра правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує використання в освітньому процесі для студентів та науково-педагогічних працівників лекцій, які проводять фахівці практичної сфери діяльності.

Запрошеною спікеркою виступить: суддя, суддя-спікер Господарського суду Луганської області, кандидатка юридичних наук, викладачка, тренерка та розробниця тренінгів Національної школи суддів України, координаторка Донбаської регіональної ради з питань реформи правосуддя проєкту ЄС Pravo-Justice, член Науково-консультаційної ради при Національній асоціації арбітражних керуючих України, а також член робочої групи при Міністерстві юстиції України з питань удосконалення законодавства у сфері банкрутства – Олена Фонова.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у лекції.

Реєстрація за посиланням: https://meet.google.com/ukb-wzcz-rbm