Студенти першого курсу факультету № 6, отримавши настанови та інструктаж від викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, активно включилися у проведення профорієнтаційної роботи поза межами міста  Харкова. Так студентка Марина  Стукалова відвідала Слобожанську гімназію № 2 Зміївської районной ради Харківської області. Вона зустрілася з учнями 11-Б класу та розповіла їм про основні переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Студентка Валентина  Уваренко відвідала Лозівський навчально-виховний комплекс № 10, в якому учнів 11 класу ознайомила з поліцейським вишем, акцентувавши увагу на умовах вступу, навчанні та студентському житті на факультеті № 6. Обидві студентки запросили випускників шкіл вступати в наступному році до ХНУВС і здобувати престижні професії.