Запрошений спікер українських та іноземних освітніх інституцій, дослідник з питань міжнародних комунікацій Володимир Шульга провів онлайн-лекцію за темою «Комунікація цінностей як управлінський тренд» для працівників та студентів Харківського національного університету внутрішніх справ.

У заході взяли участь заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін, завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець, професор кафедри Ірина Сєвідова, доценти цієї ж кафедри Ірина Василько, Артем Подорожній, Андрій Денисов, Ірина Кирєєва, Євгенія Ананьєва, Дар’я Коробцова та викладач цієї кафедри Ольга Сєвідова, науково-педагогічні працівники та студенти факультету № 6. Під час лекції було розглянуто питання «Уміння дебатувати, як необхідна комунікаційна техніка».