У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов онлайн круглий стіл «Застосування інформаційних технологій у діяльності правоохоронних органів», в якому взяли участь ректор університету Валерій Сокуренко, перший проректор Дмитро Швець, проректор Леонід Могілевський, декан факультету № 4 (кіберполіції) В’ячеслав Марков та завідувач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Юрій Гнусов.

Відкрив захід доктор юридичних наук, професор Валерій Сокуренко, який звернувся до учасників круглого столу із вітальними словами. Він акцентував увагу на ефективному застосуванні інформаційних технологій в діяльності правоохоронних органів, у тому числі Національної поліції України. Розповів про останні досягнення університету у сфері використання інформаційних технологій – програмні продукти, що були розроблені працівниками університету: «Навчальний Єдиний реєстр досудових розслідувань», Telegram чат-бот «СтопНаркотик».

Участь у заході взяли працівники підрозділів Національної поліції України, судові експерти науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, здобувачі вищої освіти, наукові співробітники та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти та науки України, Державної пенітенціарної служби України, приватних закладів освіти, приватні адвокати тощо.

Під час своїх доповідей учасники круглого столу піднімали проблемні питання та пропонували шляхи їх вирішення щодо: аспектів ідентифікації актуальних кіберзагроз в комп’ютерних мережах органів МВС України; методик здійснення кримінального аналізу; використання спеціальних знань та технологій OSINT.

За результатами круглого столу буде надруковано збірник тез доповідей та повідомлень учасників круглого столу.