Старшим викладачем кафедри соціології та психології факультету № 6  Алексєєнко Наталею була проведена профілактична бесіда на тему небезпечних розваг в інтернеті з презентацією наукової розробки кафедри соціології і психології «Небезпечні ігри», яка зайняла 3 місце серед методичних рекомендацій для підрозділу ювенальної превенції на конкурсі МВС України. Цей захід було проведено для учнів 8–10-х та 11-х класів Харківської загальноосвітньої школи № 44.

Підлітковий вік є найбільш вразливим на думку психологів з точки зору небезпечного спілкування в інтернеті, тому підлітки переглянули відеофільм «Стоп секстинг», ознайомилися з поняттям секстинг, дізналися про наслідки небезпечної поведінки в соцмережах, отримали інформацію про особливості звернення до правоохоронних органів. Учням школи також була надана інформація щодо правил вступу до ХНУВС.