Слухач магістратури факультету № 1 Віталій Найда та курсантка 4 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва в рамках проєкту #ТІЩОЗМОГЛИ провели серію тренінгів в Харківському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» Харківської обласної ради. Координатор проєкту від ХНУВС – помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан.

Тренінги проводилися з недопущення дискримінації та подолання гендерних стереотипів, ораторської майстерності та лідерства. Також була проведена профорієнтаційна зустріч із учнями 10-х класів. Школярі отримали інформацію щодо навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, ознайомилися з інформаційно-іміджевими матеріалами вишу. Наприкінці заходу відбулося нагородження найактивніших учасників тренінгу.

Захід організовано з дотриманням всіх вимог протиепідемічних заходів.