У м. Маріуполь пройшов Науково-практичний круглий стіл «Захист прав людини в умовах європейської та євроатлантичної інтеграції: екологічні, економічні та соціальні аспекти», який був організований на платформі ZOOM Донецьким державним університетом управління, Юридичною клінікою «Феміда», Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація правників України». Мета заходу – визначення актуальних проблем та пошук можливостей вдосконалення національного законодавства у сфері захисту прав людини на підставі конструктивного діалогу між науковцями і практиками.

У роботі круглого столу взяла участь здобувачка ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 081 «Право» Юлія Демченко, яка під науковим керівництвом доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 ХНУВС Олексія Шуміла, підготувала та виступила з науковою доповіддю «Захист прав людини на земельну ділянку в умовах європейської та євроатлантичної інтеграції».