Представники кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 професор кафедри Юлія Кириченко та доцент кафедри Дар’я Коробцова відвідали навчальні заклади м. Харкова: Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 28 та Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 114.

Вони привітали учасників науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань, який проводився кафедрою правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 та вручили учням сертифікати. Викладачі університету також провели профорієнтаційну бесіду з учнями, ознайомили їх з діяльністю Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіли про факультети, надали інформацію щодо вартості навчання на факультеті № 6, необхідних для вступу сертифікатів ЗНО та ін.