Студенти факультету № 6 продовжують активно проводити профорієнтаційну роботу в різних районах Харківської області. Так, Валерія Семьонова, отримавши інструктаж та агітаційні матеріали на кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін, провела профорієнтаційну зустріч у Безлюдівському юридичному ліцеї ім. І. Я. Підкопая. Вона  виступила перед учнями 11 класу, розповівши про різні аспекти навчання та студентського життя у ХНУВС. Валерія акцентувала увагу старшокласників на тому, що виш – один з найпрестижніших в Україні, має чудову матеріально-технічну базу, висококваліфікованих викладачів, широкий спектр спеціальностей. Диплом, отриманий в університеті відкриває широкі перспективи для кар’єрного та творчого зростання.