Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимир Кройтор та студенти факультету № 6 Наталія Стешова, Аліна Бескровна та Альона Цьомра  взяли участь у презентації та обговоренні звіту «Дискреція в адміністративному судочинстві». Дискреція адміністративних органів і судовий контроль за її виконанням стали предметом Моніторингу адміністративного судочинства в Україні, здійсненого Проєктом ЄС «Право-Justice».

Результати Моніторингу показали, що в національному законодавстві відсутні чіткі правила щодо межі судового втручання в дискреційні повноваження адміністративних органів, а також те, що немає розмежування між дискреційними повноваженнями виборних та невиборних органів влади, і не визначено різницю в обсязі повноважень суду при перегляді індивідуальних та колегіальних рішень. Водночас дослідження виявило, що поняття «тлумачення законодавства» та «дискреція» недостатньо розмежовані у всіх сферах української юридичної доктрини. У зв’язку із зазначеним, група національних та міжнародних експертів Проєкту дослідила питання дискреції адміністративних органів та межі судового контролю за її реалізацією під кутом зору юридичної доктрини, європейських стандартів, національного законодавства та судової практики.