Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Кирило Черевко відвідав Державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». У рамках спільного плану проведення правоосвітньої та правовиховної роботи ХНУВС і Державної гімназії-інтернату на 2020-2021 навчальний рік і з нагоди 72-ї річниці з дня підписання Загальної декларації прав людини доцент кафедри провів правоосвітню лекцію для кадетів випускних класів на тему «Права дитини в сучасному світі». У ній представник університету зупинився на еволюції прав дитини в контексті прав людини і громадянина. Після проведення лекції Кирило Черевко продемонстрував присутнім інформаційний відеоролик про Харківський національний університет внутрішніх справ і розповів про професію поліцейського та особливості навчання у вищих навчальних закладах МВС України зі специфічними умовами навчання. Доцент кафедри надав детальну інформацію про факультети ХНУВС та спеціальності, за якими здійснюється підготовка курсантів, часові рамки вступної кампанії у 2021 р. та перелік необхідних документів для вступу до вишу.

Кирило Черевко відповів на запитання кадетів, надав інформаційні матеріали матеріали та запросив кадетів відвідати День відкритих дверей у ХНУВС. Юнаки та дівчата виявили зацікавленість до навчання у виші та подальшій службі в підрозділах Національної поліції.