Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко продовжила підвищення кваліфікації, взявши участь у вебінарі «Онлайн-сервіси для дистанційної роботи: Google Meet, Skype, Zoom», та поглибила свої знання щодо сучасних застосунків для дистанційного навчання, розвинула практичні навички користуванням ними. Лектор Віктор Немченко розповів про онлайн-інструменти для організації синхронної взаємодії під час змішаного навчання, вказав переваги та недоліки кожного застосунка, надав корисні поради, що допоможуть педагогу зробити своє заняття надсучасним. За результатами вебінару старша викладачка отримала свідоцтво підвищення кваліфікації.

Наталія Кобилко також долучилася до роботи віртуального відкритого простору «Українці Африки: горизонти спільного зростання», організованого Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою. Це частина масштабного проєкту МІОКу щодо вивчення міграційних процесів з України, який складається з наукового та культурно-просвітницького компонентів. Захід відбувся на платформі Zoom та об’єднав учасників з 30 країн світу. Основні питання – причини міграції, типовий портрет українця та українки в Південно-Африканській Республіці, збереження культури та традицій нашого народу за кордоном. Під час роботи Міжнародного круглого столу відбулося обговорення статусу української мови у світі, особливості її викладання як іноземної. Учасники заходу отримали відповідні сертифікати.