У рамках проведення тижня права доценти кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ Антон Іванов, Дар‘я Тихонова і викладач кафедри Дар‘я Глушкова відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 28 Харківської міської ради та зустрілися із завучем Вікторією Гаркавенко.
Представники університету передали школі інформаційні плакати про Харківський поліцейський виш та умови вступу.
Профорієнтаційні бесіди із зацікавленими учнями випускних класів були проведені у телефонному режимі. Під час спілкування старшокласники дізналися про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про порядок вступу до вишу та подальше навчання за обраними спеціальностями, про вагому роль правоохоронця в українському суспільстві та державі.