Професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ольга Гетманець взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Права людини в Україні: минуле, сьогодення, майбутнє». Конференція проходила на базі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна та була приурочена до 72-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. На конференції були розглянуті актуальні питання,  присвячені правовому, економічному, соціально-гуманітарному аспектам забезпечення прав людини в Україні, обговорено питання організації сучасної системи захисту прав людини у світі та в Україні, проблеми зв’язку влади та людини, управління правами людини, кримінальної юстиції та ніші.

Доповідь Ольги Гетманець була присвячена фінансово-правовим питанням діяльності територіальних громад, як фактору забезпечення прав і свобод громадян в регіоні. За результатами конференції були прийняті пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства та практики його застосування, умов розвитку прав і свобод людини.