Студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в онлайн-тренінгу, який пройшов під егідою Ради Європи на тему «Захист прав і свобод вразливих груп населення Національною поліцією України».
Розділ II Конституції України 1996 року зафіксував права, свободи та обов'язки людини і громадянина, які відповідають стандартам декларації та іншим міжнародно-правовим актам. Положення Декларації стали нормами прямої дії для сучасного вітчизняного законодавства.
10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини. У Декларації також заявлено, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо. В основу документа з прав людини, який став перший досвідом колективної розробки, покладені всі напрацювання людської думки.