В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися курси підвищення кваліфікації співробітників карного розшуку, організаційно-аналітичного забезпечення, слідства, слідства з розслідування правопорушень у кіберпросторі, патрульної поліції, кадрового забезпечення, а також спеціалізації працівників органів дізнання. Відповідну програму навчання пройдуть 236 слухачів.

Зі слухачами курсів зустрілися ректор університету Валерій Сокуренко та проректор Михайло Бурдін.

Валерій Сокуренко привітав присутніх із початком занять і зазначив, що для отримання якісних знань необхідно старанно навчатися, дотримуватися службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Ректор підкреслив, що в університеті є всі необхідні умови для навчання, самостійної підготовки і занять спортом. Також Валерій Васильович акцентував увагу слухачів на важливості неухильного дотримання правил карантину та всіх необхідних заходів безпеки.