Чергове засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося в режимі онлайн під головуванням доцента кафедри кандидата психологічних наук, доцента Світлани Лозової.

У засіданні наукового гуртка взяла участь заступник завідувача відділу біологічних досліджень та обліку Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олена Матарикіна. На початку засідання виступила студентка Іванна Свиноус із доповіддю на тему «Особливості огляду трупу на місці пожежі». Олена Матарикіна прокоментувала і доповнила доповідь особливостями роботи щодо пошуку, фіксації та вилучення слідів біологічного походження на місці події з метою подальшого призначення судової молекулярно-генетичної експертизи. Ця інформація викликала багато запитань у студентів відносно особливостей підготовки та проведення експертизи, вирішуваних завдань, підготовки об’єктів для експертного дослідження. Також Олена Матарикіна розповіла студентам про особливості ідентифікації невпізнаних трупів за допомогою методів ДНК-аналізу з використанням прикладів з власної експертної практики.