Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Горобець та доцент кафедри юридичних дисциплін Яна Садикова разом із суддею Зарічного районного суду м. Суми Оксаною Ніколаєнко провели для студентів бінарне заняття з дисципліни «Цивільне право». Тема спілкування – «Поняття шлюбу. Порядок розірвання шлюбу». У заході взяли участь близько 100 здобувачів вищої освіти.

Під час заходу суддя розповіла: що таке шлюб, шлюбний вік; про шлюб, який є недійсним або коли за рішенням суду визнається таким; коли позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений; що таке фіктивний шлюб і його наслідки; чим відрізняється позовне провадження від окремого провадження при розгляді справ про розлучення тощо. На всі поставлені запитання студенти отримали вичерпні відповіді.

Працівники Зарічного районного суду м. Суми постійно проводять онлайн-лекції для студентів-правників для підвищення їхнього рівня знань.

Сумська філія ХНУВС