Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Олена Синявська виступила спікером на Всеукраїнській науково-практичній конференції Права людини в Україні: минуле, сьогодення, майбутнє (з нагоди відзначення 72-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини).

Метою заходу було об’єднання науковців і практиків у дослідженні актуальних питань прав людини в України, оприлюднення результатів наукових пошуків у цій сфері, опрацювання пропозицій по вдосконаленню чинного законодавства та практики його застосування.

У роботі конференції взяли участь правознавці, юристи-практики, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, аспіранти, ад’юнкти, магістри, студенти, курсанти.

Конференція відбулася в режимі онлайн з використанням сервісу Zoom.