Представник факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, відвідав КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової», де поспілкувались зі студентами 3 та 4 курсу.

Представник університету поспілкувався із заступником директора коледжу Ларисою Поєдінцевою та зустрівся зі студентами 3–4 курсів. Він розповів про перспективи, форми навчання, переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про спеціальності, за якими навчають студентів на факультеті № 6. Олександр Шульгін також ознайомив студентів коледжу з новими вимогами приймальної кампанії 2021року, особливостями підготовки бакалаврів та магістрів. Зазначив, що в університеті діє кафедра військової підготовки, створено комфортні умови для навчання та проживання курсантів і студентів у гуртожитках, працюють наукові гуртки, спортивні секції, художня самодіяльність. Під час спілкування молоді продемонстрували роботу експерта-криміналіста на надали молоді можливість випробувати себе у цій ролі. Студентам також був продемонстрований інформаційний відеоролик про університет та надано інформаційні матеріали про університет та факультети.