Центр Українсько-Польського розвитку повідомляє, що Куявський університет у Влоцлавеку запрошує усіх зацікавлених осіб взяти участь у науково-педагогічному стажуванні «Юридична освіта в Україні та країнах ЄС: суперечності та шляхи вдосконалення», що проходитиме ум. Влоцлавек, Республіка Польща.

Для участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники, наукові співробітники, докторанти, аспіранти, здобувачі, курсанти, студенти, які мають або здобувають юридичну освіту.

Навчальне навантаження стажування становить шість кредитів (180 годин) і розподіляється по шість годин кожен день, протягом шести робочих тижнів.

Проходження науково-педагогічного стажування без підготовки науково-методичної доповіді неможливе.

Форма участі: дистанційна.

Усі бажаючі мають до 28 грудня 2020 року заповнити заявку.

Усі учасники стажування будуть забезпечені збірником тез науково-методичних доповідей та сертифікатом про проходження науково-педагогічного стажування складеного англійською та польською мовами.

Детальну інформацію можна отримати у Центрі Українсько-Польського розвитку при Харківському національному університеті внутрішніх справ.