Старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова провела профорієнтаційну роботу у Лохвицькому медичному училищі та Лубенському лісотехнічному коледжі, що розташовані у Полтавській області.

Представник університету провела бесіди з адміністрацією навчальних закладів та розповіла про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про підготовче відділення та умови вступу до вишу.

Направлені профорієнтаційні матеріали були розміщені на інформаційних стендах навчальних закладів, а також опубліковані в електронному вигляді на офіційному сайті Лохвицького медичного училища.