Завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Гетманець та старший викладач кафедри Сергій Матвеєв провели профорієнтаційну зустріч із майбутніми випускниками Харківських загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів №70 та №127.
Представники університету ознайомили молодь із правилами вступу до вишу, спеціальностями, умовами навчання, матеріально-технічною базою університету, організацією побуту та дозвілля студентів тощо. Особливу увагу вони звернули на навчанні за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Разом із директорами шкіл учням були вручені сертифікати учасників науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань, що проводила кафедра правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6. Учасниці конкурсу Світлана Гарбуз та Світлана Каменецька отримали заохочувальні призи. Конкурс продемонстрував зацікавленість учнів в отриманні фінансово-правових знань.