Викладачами кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 організовано та проведено вебінарне заняття «Актуальні питання забезпечення економіки країни» за допомогою онлайн-середовища електронного навчання на платформі ZOOM. У вебінарі взяли участь співробітники різних підрозділів Слобідського ВП ГУНП Харківської області: сектору дізнання, слідчого відділу, секторів моніторингу, кадрового забезпечення, превенції. Під час заходу слухачі ознайомилися з «Особливостями бюджетного процесу 2020 року», доповідач – завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ольга Гетманець, «Питання звернення стягнення на майно фізичних осіб-підприємців» висвітлила у своїй доповіді доцент кафедри Ірина Сядриста, з «Фінансовими порушеннями чинного законодавства» ознайомив професор кафедри Мурат Садиков. На всі поставлені запитання слухачі отримали вичерпні відповіді та наголосили актуальності проведення таких занять для підвищення їхнього рівня знань.