Факультетом № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у дистанційному режимі була проведена олімпіада «Юний правознавець». Перший етап олімпіади подолали 95 учасників. За результатами відповідей до II етапу були допущені 14 конкурсантів, 13 з яких успішно впоралися з творчим завданням (написання есе). За результатами оцінювання творчого завдання, професійне журі обрало переможця і призерів:

І місце – Владислава Дончик, учениця Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – Олексій Павлюк, учень Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Пилип Калініченко, учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області.

Трьом учасникам олімпіади були присуджені окремі номінації, роботи яких заслуговують на увагу:

- номінація «Точка Зору» – Олександр Жоравович, учень Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області;

- номінація «Оригінальність думки» – Руслан Плугарьов, учень Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» Харківської обласної ради;

- номінація «Майстер слова» – Антон Передерій, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області.