Викладачі кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Маргарита Сиромятнікова та Анастасія Холдоєнко відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 35 Харківської міської ради Харківської області. Вони зустрілися з директором школи Лілією Шарлай та поспілкувалися з питань профорієнтаційної роботи.

У дистанційному режимі викладачі університету провели бесіди із зацікавленими учнями випускних класів. Під час спілкування школярі дізналися про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про порядок вступу до вишу та подальше навчання за обраними спеціальностями.