Викладач кафедри iноземних мов факультету № 1 Артем Бiлоусов провiв засідання наукового гуртка, в якому взяли участь курсанти четвертого курсу факультету № 1. Тема обговорення «Проблеми розумiння та правильного перекладу рiзних дiалектiв англомовних країн».

Було розглянуто проблеми перекладу і особливості діалектів англійської мови таких країн як США, Канада, Австралiя, Нова Зеландiя та чотирьох частин Великобританії (Шотландії, Англії, Уельса та Північної Ірландії). Курсанти спілкувалися стосовно становлення діалектизмів в англійській мові, їх виникнення, особливостей і різновидів.

Ознайомлення з діалектами англійської мови є корисним для вивчення історичного минулого мовного простору, розвитку літературної норми, соціальних та професіональних мов.