Доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Валентиною Жорнокуй організовано вебінарне заняття для слухачів магістратури 2 курсу за допомогою онлайн середовища електронного навчання на платформі ZOOM. До заняття приєдналися викладачі кафедри Дар'я Коробцова та Артем Подорожній. У вебінарі взяла участь провідний фахівець з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Ксенія Блащук.

Під час заняття студенти дізналися: як скласти резюме, які бувають види резюме, основне завдання рекрутера, навички соціальні та професійні. На вебінарі студенти мали можливість взаємодіяти з ведучим, відповідати та ставити свої запитання.

Ксенія Блащук запропонувала слухачам пройти безкоштовне профорієнтаційне онлайн тестування «Моя професія» (Харківський міський центр зайнятості myprofession.com.ua).