Відбулося підсумкове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ за 2020 рік. Перше питанням, що розглядалося, – обрання голови Вченої ради університету. Одноголосно головою Вченої ради обрано заслуженого юриста України, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка. Заступником голови Вченої ради обрали першого проректора університету, доктора юридичних наук, доцента, полковника поліції Дмитра Швеця.

Під час наукового зібрання розглянули низку питань: підсумки науково-дослідної роботи у 2020 році та затвердження Плану науково-дослідної роботи і науково-конструкторських робіт університету на 2021 рік; підсумки видавничої діяльності у 2020 році та затвердження Плану видання університетом навчальної і навчально-методичної літератури в 2021 році; підсумки проведення атестації здобувачів вищої освіти у 2020 році та інше.