Під час засідання Вченої ради ректор університету Валерій Сокуренко вручив нагороди та грамоти переможцям і номінантам олімпіади «Юний правознавець», яку онлайн провів факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

Нагороди отримали:

І місце – Владислава Дончик, учениця Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – Олексій Павлюк, учень Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – Пилип Калініченко, учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області.

Учасникам олімпіади, яким присуджені окремі номінації, були вручені грамоти:

- номінація «Точка Зору» – Олександр Жоравович, учень Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» Харківської області;

- номінація «Оригінальність думки» – Руслан Плугарьов, учень Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Правоохоронець» Харківської обласної ради;

- номінація «Майстер слова» – Антон Передерій, учень Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області.

Валерій Сокуренко привітав школярів із перемогою та побажав нових успіхів і перемог у наступному році.