Вчена рада Харківського національного університету внутрішніх справ розглянула питання про висунення кандидатур для занесення світлин на стенд «Знані вчені університету». Голова Вченої ради ректор Валерій Сокуренко наголосив, що кілька років тому була започаткована добра традиція – розміщувати світлини видатних вчених на спеціальному стенді з метою відзначення їх внеску в розвиток науки. На світлинах – знані вчені університету: Олександр Бандурка, Юрій Баулін, Світлана Бочарова, Наталія Гуторова, Олексій Погрібний, Олександр Пушкін, Михайло Салтевський, Анатолій Комзюк, Василь Соболєв.

Напередодні ректорат запропонував факультетам подати на розгляд Вченої ради кандидатури науковців. Вимоги до кандидатів були наступні: почесне звання «заслужений» (юрист, діяч науки і техніки чи освіти України), значні заслуги перед вітчизняною наукою та університетом, чимала кількість публікацій, тривалий час перебування у статусі доктора наук, значний внесок у розвиток науки в університеті. Факультетами було подано кандидатури до розгляду, підсумково ректорат вирішив, що вказаним критеріям відповідають троє. Ці кандидатури було винесено на розгляд Вченої ради університету, яка одностайно їх підтримала. Таким чином, Вчена рада вирішила розмістити світлини на стенді «Знані вчені університету» науковців:

• члена-кореспондента НАПрН, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Сергія Гусарова;
  • доктора юридичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Олексія Литвинова;
  • доктора історичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Володимира Греченка.