Факультет № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ провів онлайн-зустріч з абітурієнтами, їх дорослими родичами, представниками закладів середньої освіти, працівниками кадрових підрозділів органів Національної поліції України з Харківської, Київської, Луганської, Сумської, Донецької, Черкаської, Чернігівської, Дніпропетровської та Волинської областей.

Під час заходу представники факультету № 4 продемонстрували спеціалізовані навчально-тренувальні полігони в приміщеннях, де навчаються курсанти, розповіли про специфіку навчання на факультеті.

У заході взяли участь: помічник ректора Віктор Слиш, декан факультету № 4 підполковник поліції В’ячеслав Марков, завідувач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Юрій Гнусов, професор кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Віталій Носов, старший викладач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки майор поліції Олексій Рвачов, завідувач відділення практичного навчання навчально-методичного відділу майор поліції Сергій Марчишин, представник приймальної комісії університету, завідувач відділення роботи з Єдиною державною базою з питань освіти та студентами відділу кадрового забезпечення Марина Давидова, випускник 2020 р. факультету № 4 – старший оперуповноважений з особливо важливих справ Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України старший лейтенант Олексій Барбашов, курсант 3 курсу факультету № 4 капрал поліції Роман Орлов.

Представники університету відповіли на запитання учасників онлайн-заходу.

Більш докладно про зустріч – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0-lkPTiPXvk&feature=youtu.be