Відбулася перша онлайн-конференція DC Link Partner Day-2020, в якій взяли участь працівники науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій Харківського національного університету внутрішніх справ. Конференція складалася з двох частин. Перша – класичний бізнес-саміт за участі провідних ІТ-фахівців з корисною інформацією, друга частина – вебінар з активностями та актуальні поради спікерів IT-компаній.

Під час заходу відбувся розіграш призів від партнерів DC Link Partner Day – 2020, а також головного подарунку – ігрового персонального комп’ютера TM ExpertPC. Після кожного виступу учасникам заходу ставилися запитання щодо ключових напрямів виступу. За правильні та найшвидші відповіді давалися призи. Співробітники університету також взяли участь у грі й отримали подарунковий набір.