Новорічні свята – одні з найулюбленіших, на які з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ завжди ретельно готується до зустрічі Нового року та Різдва. Ялинки, що ростуть на території вишу, одягають яскраві прикраси, будівлі та приміщення сяють численними різнокольоровими гірляндами, у скверах та куточках відпочинку можна зустріти казкових лісових мешканців  – зайців, оленів, які мерехтливо причаїлися на паркових стежках, нагадуючи усім, що скоро Новий рік – рік нових успіхів і досягнень, амбітних планів і творчих злетів, здійснення найзаповітніших мрій і бажань. Рік, який в кожну домівку обов’язково принесе щастя, здоров’я й добробут.