На базі гімназії № 178 «Освіта» Харківської міської ради відбувся «круглий стіл» на тему: «Основні права і обов’язки сучасного громадянина України».

Із тематичними доповідями на заході виступили працівники Харківського національного університету внутрішніх справ: провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак, доцент кафедри конституційного та міжнародного права факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Радченко та представники Наукового товариства курсантів та студентів. Вони ще раз нагадали учням про необхідність знати власні права та обов’язки, дотримуватись законів України.

Серед найближчих планів відділу організації наукової роботи – надання допомоги у проведенні «круглого столу» у підшефних навчальних закладах.