Завідувач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 полковник поліції Ольга Безпалова та начальник відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко взяли участь у роботі робочої групи Регіонального представництва Консультативної Місії Європейського Союзу в м. Харків.

Під час проведення онлайн-зустрічі робочої групи № 1 «Громадський порядок та загальна правоохоронна діяльність» було розглянуто особливості реалізації Комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020–2022 рр.

У робочій групі взяли участь також представники Регіонального представництва Консультативної Місії Європейського Союзу в м. Харкові, Головного управління Національної поліції в Харківській області, Управління патрульної поліції в Харківській області та Харківської обласної прокуратури.

Зважаючи на карантинні заходи, зустріч було проведено у форматі відеоконференції (на платформі Skype for business).