Доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Перцева взяла участь у вебінарі «Дизайн-мислення для педагогів: актуально і реально».

На вебінарі активно та емпатійно обмірковували сутність технології  «Дизайн-мислення», адже в професійній діяльності викладача вишу періодично виникають проблеми, заплутані ситуації, чітке рішення яких відразу не простежується, а правильність обраного рішення може довести лише апробація. Цей вебінар для тих, хто усвідомлює необхідність працювати в команді з колегами й студентами, готовий до проєктування шляхів вирішення професійних проблем, використовуючи нові засоби й сучасні технології. Учасники вебінару проаналізували реалії технології «Дизайн-мислення» в освіті та отримали можливість підвищити рівень мовно-комунікативних, інноваційних компетентностей педагогічного партнерства, які будуть використані в процесі моделювання освітнього процесу з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей курсантів.