Старші викладачки кафедри іноземнихмов факультету № 1 Любов Русанова та Лариса Сазанова взяли участь у міжнародному освітньому онлайн-вебінарі «Вивчення мови в період локдауну» («Language learning in lockdown»), організованому Британською Радою.

Спікери заходу – викладачі з країн Європи та Латинської Америки: Рут Хорсфолл – менеджер курсів Британської Ради в Іспанії, Леонор Марін Крус – радниця Національної асоціації викладачів англійської мови в Перу, Кандіда Джайвайд – викладачка німецької мови у Королівській гімназії в Хай-Уіком, Великобританія.

Доповідачі поділилися досвідом щодо того, як локдаун вплинув на спосіб викладання та що потрібно для того, щоб молоді люди могли вдосконалювати свої знання та вміння незалежно від того, навчаються вони в аудиторії, удома чи за допомогою Інтернету.