Представники науково-педагогічного складу кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли онлайн-курс «Академічна доброчесність в університеті» за допомогою проєкту «ВУМ on-line».

Його мета – донести до університетської спільноти важливість академічної доброчесності та наслідки недотримання її постулатів. Адже академічна доброчесність означає, що в процесі дослідницької роботи викладачі та науковці послуговуються, передусім, принципами чесної праці, що є невід’ємною складовою нової академічної культури в українських закладах вищої освіти.

Під час проходження курсу було розглянуто теми: «Що таке академічна доброчесність?», «Що таке плагіат?», «Як уникнути плагіату (академічне письмо)?» тощо.

Отримані знання сприятимуть підвищенню професійного рівня та будуть застосовані в науково-педагогічній діяльності.

За результатами участі в дистанційному курсі отримано сертифікати.