Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 1 Любов Русанова провела чергове засідання наукового гуртка за темою «Що необхідно знати, щоб написати наукову статтю».

Курсанти дізналися про особливості, основні вимоги та типові помилки написання статті англійською мовою. Було визначено, що недостатньо знати нормативну граматику та загальновживану лексику, а треба добре володіти термінологією, знати лексико-стилістичні особливості англомовної наукової літератури та вміти користуватися словниками онлайн.

Набутий досвід стане майбутнім правоохоронцям у нагоді під час підготовки тез до науково-практичної конференції іноземними мовами «Міжнародний досвід координації дій правоохоронних органів та відомств в умовах надзвичайних ситуацій».