Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Розглядалися нагальні питання щодо національно-патріотичного виховання, проведення антикорупційних заходів, міжнародної діяльності та ін. У роботі Вченої ради взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, ректори попередніх років генерал-полковники міліції Олександр Бандурка, Сергій Гусаров, а також начальник ГУНП в Харківській області полковник поліції Андрій Рубель. Звертаючись до присутніх, Андрій Миколайович зазначив, що поліції Харківської області дуже потрібні випускники університету за усіма напрямами підготовки. Вони є кращими серед вишів системи МВС.

Ректор університету підкреслив, що між закладом вищої освіти і підрозділами Національної поліції Харківщини налагоджено тісну співпрацю, яка дає хороші результати і є корисною як для практичних підрозділів, так і для молоді, яка опановує професію поліцейського. Колектив університету постійно працює над удосконаленням навчальних програм, посилюючи їх практичну складову. Приємно, що добросовісну й наполегливу роботу високо оцінюють керівництво держави та Міністерство внутрішніх справ. Нещодавно Указом Президента було присвоєно почесні звання заслуженого працівника освіти першому проректору університету полковнику поліції Дмитру Швецю та заслуженого юриста України директору Сумської філії ХНУВС Сергію Лукашу.

Під час засідання Вченої ради було вручено нагороди працівникам університету. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено проректора університету Михайла Бурдіна.

Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Почесною грамотою нагороджено завідувача відділення продовольчого забезпечення відділу матеріального забезпечення Сергія Суботу.

Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Грамотою нагороджено:

• доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4 підполковника поліції Олександра Манжая;
  • старшого викладача кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 майора поліції Олександра Соколова;
  • фахівця факультету № 2 старшого лейтенанта поліції Дениса Гнилицького;
  • доцента кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Максима Владимирова;
  • доцента кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Вікторію Доценко;
  • начальника відділу інформаційних технологій Олександра Полховського.

Відомчу заохочувальну відзнаку МВС України – Подяку оголошено:

• фахівцю факультету № 2 майору поліції Юрію Бутку;
  • провідному економісту фінансово-розрахункового відділення відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Інессі Гуріній;
  • завідувачу кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вадиму Харченку;
  • начальнику відділу зв’язків з громадськістю Ірині Щербаковій,;
  • курсанту факультету № 2 капралу поліції Іллі Тогобицькому.

Цінним подарунком МВС України – годинником нагороджено студента факультету № 6 Олександра Балабіна.

За багаторічну сумлінну службу нагороджені відомчою заохочувальною відзнакою Національної поліції України – медаллю «15 років сумлінної служби»:

• заступник директора інституту післядипломної освіти майор поліції Світлана Фіалка;

медаллю «10 років сумлінної служби»

• інспектор відділення по роботі з перемінним складом відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Артур Байцур;
  • заступник начальника відділу підвищення кваліфікації та спеціалізації інституту післядипломної освіти старший лейтенант поліції Артем Потопальський;
  • провідний фахівець відділення роботи з постійним складом відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Дар’я Хорошун.

Нагороди вручив ректор університету Валерій Сокуренко, побажав наснаги в роботі та подальшої плідної праці.