У рамках роботи Школи молодших командирів Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася зустріч проректора вишу полковника поліції Сергія Бортника з молодшими командирами курсантських підрозділів факультетів №№ 1–4. Сергій Миколайович зазначив, що роль молодших командирів у забезпеченні якісного функціонування курсантських підрозділів не можна недооцінювати. Вони є першими помічниками командирів й повинні бути прикладом для інших у навчанні, дисципліні, зовнішньому вигляді, поведінці тощо.

До складу молодших командирів курсантських підрозділів належать помічники начальника курсу, командири навчальних груп, командири навчальних відділень. Виконання обов’язків молодшого командира є почесним видом несення служби в університеті. У своїй роботі вони повинні керуватися «Функціональними обов’язками молодших командирів» та «Положенням про статус молодших командирів у ХНУВС». Як зазначив Сергій Бортник, виконання обов’язків молодшого командира – це чудовий досвід набуття навичок професійного спілкування з людьми, управління персоналом, що стане в нагоді у подальшій службовій діяльності. Проректор наголосив на добросовісному виконанні командирами своїх обов’язків та посиленому контролі за підпорядкованим особовим складом.