Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Шуміло взяв участь у IV-ій Міжнародній науково-практичній конференції «ІТ-право: проблеми і перспективи розвитку в Україні» та виступив із доповіддю «Правові аспекти екологічного краудфандингу: застосування криптовалюти».

Конференція була організована Національним університетом «Львівська політехніка», Навчально-науковим Інститутом права, психології та інноваційної освіти, OnlineLawSchool, Національною академією правових наук України, Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України, Видавничим домом «Гельветика» та Громадською організацією «Асоціація докторів філософії України».

У конференції взяли участь представники органів державної влади України, міжнародних організацій, громадських об'єднань, науковці, професорсько-викладацький склад науково-освітніх установ, аспіранти, здобувачі та фахівці, які практично займаються проблематикою ІТ-права з різних регіонів України. Під час роботи конференції було проведено науково-практичну дискусію щодо формування і розвитку правових відносин пов’язаних з використанням інформаційних технологій.